Online rozšíření

 

V této sekci si může uživatel za jednorázový poplatek rozšířit svůj ProFact:

 

Tiskové sestavy: Sady alternativních vzhledů pro tiskový výstup v agendě Vystavené doklady. Po zakoupení jsou sestavy vázány na zákaznické číslo. To zanamená, že sestavy jsou po zakoupení k dispozici všem licencím ProFactu pod tímto zákaznickým číslem.

Můstky: Zde je možné si stáhnout některé z doplňkových můstků pro komunikaci se službami třetí strany. Například můstek pro stahování objednávek z eshopů na platformě Prestashop či Shop5 a nebo můstek pro stahování skladových zásob ze serveru Hadex.cz. Můstek je také vázán na zákaznické číslo a mohou jej využívat všechny licence k tomuto číslu vázané.

Nástavby: V sekci nástavby si může uživatel rozšířit svůj ProFact o další moduly. Jedná se o: Čárové kódy - možnost tisku etiket s čárovým kódem a možnost čárových kódů na tiskových sestavách, Evidence zakázek - zpřísupnění modulu Zakázky, KASA - plná verze modulu Kasa prodej, Neomezený počet firem - možnost evidence více subjektů v ProFactu a Skladové hospodářství - evidence skladu v prostředí ProFact. Po zakoupení se modul vztahuje pouze na konkrétní licenci.